Farebný LED Gél a UV Gél - ML008 - Azrael - 5ml

Kód: 3251
Značka: D-Nails
€4,80
Skladom
Možnosti doručenia
Mystique Line - Profesionálne glitter LED / UV Gély. Sú založené na špeciálne báze flexibilných vlákien a pigmentov s extra sýtymi farbami. Spotrebujete minimálne množstvo farebného gélu. Love Line.

Detailné informácie

DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
UŽ OD 79 EUR.
Darček zdarma
Darček zdarma
KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE OD NÁS DOSTANETE DARČEKY
Viac ako 2000
VIAC AKO 2000
POLOŽIEK SKLADOM
VAŠU OBJEDNÁVKU ODOŠLEME
VAŠU OBJEDNÁVKU
ODOŠLEME DO 24 HODÍN NA AKÚKOĽVEK ADRESU

Podrobný popis

Profesionálne glitter LED / UV Gély s úplne novou receptúrou a krycími vlastnosťami. Sú založené na špeciálne báze flexibilných vlákien a pigmentov s extra sýtymi farbami, ktoré už pri minimálnom nanesení na necht majú vysokú kryciu schopnosť a preto odporúčame (musíte – ak nanesiete veľa gélu v LED lampe ani v UV Lampe Vám nevytvrdne) nanášať extra tenké vrstvy farebného led / uv gélu. ( 1 max 2 vrstvy )

Konzistencia: krémová, ktorá sa veľmi ľahko nanáša. S gélom sa vynikajúco pracuje, má samovyrovnávací efekt.

Najlepšie je ich naniesť s okrúhlim jazýčkovým štetcom č.2, na ktorý si vezmeme iba minimálne množstvo gélu a rovnomerne rozotierame po celej ploche gélového alebo akrylového nechtu. Ak ich chceme naniesť na prírodný necht, je potrebné použiť základný bázu (base coat). Vzhľadom na to, že tieto Led / UV Gély, ktoré sú určené hlavne do LED Lampy ale dajú sa použiť aj pri klasických 36Watt ( 4-žiarivková lampa ) a preto je potrebné tento LED / UV Gél poriadne vytvrdiť každu z nanesených vrstiev. V LED Lampe 60 – 120 sekúnd pri priamom svelte LED svetiel a v UV Lampe 36Watt 120 – 180 sekúnd. Nedoporučujeme vytvrdnutie v 9Watt jednožiarivkovej UV Lampe. Všetko záleži od výkonu Vašej lampy. Naša školiteľka pracuje s 36Watt UV Lampou a odporúča aby všetky farebné gély tvrdli aj do 300 sekúnd, a to aj preto aby Vaša práca dlhšie vydražala na rukách. Časový interval si však zvoľte podľa seba a podľa kvality UV / LED Lampy.

Výhody: Už pri minimálnom množstve farebného gélu sa nám vytvorí nádherná jemná extra tenká vrstva gélu, tým dosiahnete extra tenké nechty a spotrebujete minimálne množstvou gélu. Ďalšou výhodou je, že tento gél vieme veľmi rýchlo odstrániť z nechtov a to pomocou odstraňovača gél laku, keď po jemnom prebrúsení a narušení štruktúry gélu, namočeným tampónom v odstraňovači gélaku a zabalenom v alobale 5-10 minút nám gél zíde z nechtov. A gélový necht ostáva neporušený.

Použite úplne minimálne množstvo gélu. V UV Lampe je pre vytvrdenie tohoto gélu potrebných viac sekúnd nakoľko je to nová receptúra, ktorá sa dá vytvrdiť v starej UV Lampe ale je určená predovšetkým pre profesionálne použitie v nových LED a LED & UV lampách.

Odporúčame školenia nakoľko uv&led gély sú pre profesionálne použiťie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: